Team Building

Prowadzisz firmę? Chcesz lepiej poznać mocne i słabe strony swojego zespołu? Chcesz zbudować zespół w oparciu o naturalne cechy przywódcze i organizacyjne Twoich pracowników?
Nasza oferta to coś dla Ciebie. W ekstremalnych warunkach, jakimi są całkowite ciemności odsłaniają się pozytywne i negatywne cechy Twoich pracowników.

Podczas wykonywania wspólnych zadań, pod opieką niewidomych trenerów, poznasz walory i wady swojego zespołu. Otrzymasz też niepowtarzalną szansę przyjrzenia się ich umiejętnościom pracy w grupie, ocenisz ich poziom empatii i zaangażowania w wspólne zadanie oraz dowiesz się na ile odporni na stres są poszczególni członkowie zespołu
i jak sobie z nim radzą.

Możemy przygotować zestaw zadań według naszego doświadczenia, ale jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie ze strony klientów.

Oferujemy kompleksowe  szkolenia w zakresie obsługi osób z dysfunkcją wzroku w biurze, placówce handlowej, przychodni, czy punkcie gastronomicznym. Organizujemy również warsztaty w miejscu działalności naszych klientów.

Możemy też przygotować ścieżkę quizów i zabaw, mogących stać się oryginalną częścią spotkania integracyjnego organizowanego w naszej restauracji.

Dane kontaktowe

Tajemnica Ciemności
ul. Mikołowska 44

40-065 Katowice

Tel. 798 771 808

E-mail: tajemnica@waznemiejsce.pl

Formularz kontaktowy

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]