WAŻNE
MIEJSCE

Kawiarnia społeczna z radością wita każdego gościa zapraszając do miłego spędzenia czasu, na rozmowę, na śniadanie jako dobry początek dnia lub po prostu tylko na kawę. Używamy najlepszych składników komponując wszystko z sercem :-) Dbamy o naturalność i smak.

Zapraszamy do zapoznania się z nowym menu naszego bistro Ważne Miejsce. Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo smakowitych pozycji. Nasz szef kuchni dwoił się i troił aby skomponować kartę tak, żeby każdy mógł znaleźć w Ważnym Miejscu coś dla siebie.

Więcej informacji na naszym facebooku. Zapraszamy! 

 

 

SPOŁECZNA KAWIARNIA

 

Zapraszamy na doskonałą kawę, którą specjalnie dla naszych Gości przygotowuje palarnia WeCoffee z Bielska Białej. Bariści WeCoffee , dzięki swojej pasji, wygrywają najbardziej prestiżowe konkursy. W Ważnym Miejscu do kawy podajemy domowe ciasto (polecamy super-sernik Roberta :)). Można u nas zjeść talerz pełen frykasów - smacznych past do wypiekanego przez nas pieczywa oraz pikli. Dla tych, którzy są w biegu, mamy sycące kanapki i kawę na wynos. Mamy nadzieję, że będziecie wpadać do nas specjalnie na kanapkę z szarpanym mięsem! Przygotowujemy je sami, według przepisu, z którego jesteśmy specjalnie dumni. Oczywiście jesteśmy przyjaźni weganom i wegetarianom. Mamy nadzieję, że hitem staną się nasze kanapki z burakiem i autorskie, roślinne pasty :). Korzystamy z naturalnych, lokalnych produktów i wspieramy polskich producentów. Czekamy na Was od 8 do 20 w tygodniu i od 9 do 20 w weekendy.

 

 

 

Ważne Miejsce logo