WAŻNE
MIEJSCE

Kawiarnia społeczna z radością wita każdego gościa zapraszając do miłego spędzenia czasu, na rozmowę, na śniadanie jako dobry początek dnia lub po prostu tylko na kawę. Używamy najlepszych składników komponując wszystko z sercem :-) Dbamy o naturalność i smak.

Zapraszamy do zapoznania się z nowym menu naszego bistro Ważne Miejsce. Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo smakowitych pozycji. Nasz szef kuchni dwoił się i troił aby skomponować kartę tak, żeby każdy mógł znaleźć w Ważnym Miejscu coś dla siebie.

Więcej informacji na naszym facebooku. Zapraszamy! 

 

 

SPOŁECZNA KAWIARNIA

 

Zapraszamy na doskonałą kawę, którą specjalnie dla naszych Gości przygotowuje palarnia WeCoffee z Bielska Białej. Bariści WeCoffee, dzięki swojej pasji, wygrywają najbardziej prestiżowe konkursy. W Ważnym Miejscu do kawy podajemy wypiekane przez nas ciasto. Można u nas zjeść zarówno śniadanie, obiad jak i kolację. W galerii znajdziecie nasze aktualne menu. Umożliwiamy Wam także skomponowanie własnego dania poprzez dobór składników do wybranego makaronu bądź risotto. Zapraszamy do kosztowania dań przygotowywanych specjalnie dla Was przez naszego Szefa Kuchni! Lubimy przygotowywać dla Was dania od podstaw dlatego zarówno chleb jak i pikle są wykonywane przez nas. Korzystamy z naturalnych, lokalnych produktów i wspieramy polskich producentów.

 

Czekamy na Was od 10 do 21 siedem dni w tygodniu :) 

 

 

 

Ważne Miejsce logo