SZKOLENIA
I ATRAKCJE XXL

Ważne Miejsce pomyślane jest jako przestrzeń do edukacji i rozwoju. Działa w myśl pedagogicznej zasady: doświadczaj - rozumiej - zapamiętuj.

Zaciemniona przestrzeń, w której odbywają się szkolenia szybciej wydobywa prawdę o umiejętnościach przywódczych, organizacyjnych a także ujawnia mocne i słabe cechy ludzi, zespołów, służy zbudowaniu umiejętności współpracy i wspólnego osiągania celów.

Team building

Chcesz zbudować super zespół? Prawdziwy dream team? Ciemność doskonale ujawnia naturalne cechy i zdolności poszczególnych osób i ułatwia właściwe zarządzanie nimi. Daje wiedzę, kto ma cechy przywódcze, a kto organizacyjne, pomaga też integrować członków zespołu. Może być elementem świetnej wspólnej zabawy.

 

Adrenalina

Potrzebujesz adrenaliny? Chcesz przeżyć coś niesamowitego? Może w gronie przyjaciół, w ciemności pokonasz przeszkody i znajdziesz ukryty skarb? Może sprawdzisz, czy podczas kontrolowanego porwania uda ci się wyzwolić? Zamów Adrenalinę, dostarczymy jej tyle, ile potrzebujesz!

 

Randka w ciemno

Szukasz drugiej połówki? Może to najwyższy czas, aby poznać kogoś w inny sposób niż dotąd? Wybierz się na prawdziwą randkę w ciemno! Nie zmyli Cię czyjś wygląd, sprawdzisz pokrewieństwo dusz!

 

Negocjacje

Japońska metoda wykorzystuje rozmowę w ciemności do negocjacji największych i najważniejszych kontraktów. Gdy nic nie rozprasza Twoich zmysłów, łatwiej podjąć właściwą decyzję.

 

Rozwój osobisty

Kim jestem? Kim chcę być? Jakie są moje mocne i słabe strony? W ciemności poznasz swoje atuty i nauczysz się je wykorzystywać. Zyskasz więcej pewności siebie, łatwiej otworzysz się i skorzystasz ze wskazówek coach’a. Spróbuj!

Rezerwacja szkoleń
797 630 631
rezerwacje@waznemiejsce.pl

 

Dla dzieci i młodzieży

Dzieciom i młodzieży proponujemy ścieżkę edukacyjną w całkowitej ciemności pod hasłem „Tajemnica Ciemności”. Zapraszamy od 9 roku życia (młodsze dzieci tylko pod opieką rodziców lub opiekunów).

Grupy szkolne i przedszkolne prosimy o kontakt
797 630 631
rezerwacje@waznemiejsce.pl

Ważne Miejsce logo